مقاله تحليل ديناميکي تير تيموشنکو از جنس ماده مرکب روي بستر ويسکوالاستيک تحت تاثير بار متمرکز متحرک و نيروي محوري

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

مقاله تحليل ديناميکي تير تيموشنکو از جنس ماده مرکب روي بستر ويسکوالاستيک تحت تاثير بار متمرکز متحرک و نيروي محوري دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تحليل ديناميکي تير تيموشنکو از جنس ماده مرکب روي بستر ويسکوالاستيک تحت تاثير بار متمرکز متحرک و نيروي محوري کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تحليل ديناميکي تير تيموشنکو از جنس ماده مرکب روي بستر ويسکوالاستيک تحت تاثير بار متمرکز متحرک و نيروي محوري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تحليل ديناميکي تير تيموشنکو از جنس ماده مرکب روي بستر ويسکوالاستيک تحت تاثير بار متمرکز متحرک و نيروي محوري :
تعداد صفحات :16

در این مقاله، تحلیل دینامیکی تیر تیموشنکو از جنس ماده مرکب روی بستر ویسکو الاستیک تعمیم یافته پسترنک تحت اثر بار متمرکز متحرک و نیروی محوری از دیدگاه تئوری مرتبه اول برشی مطالعه شده است. اصولاً تیرهای تحت نیروی محوری ستون نامیده می‌شوند که برای از بین بردن اثر مرزی تیر متناهی، فرض می‌شود که تیر تا بینهایت گسترده شده باشد. سرعت حرکت بار و خصوصیات هندسی و مکانیکی تیر در طول آن ثابت می‌باشد. بستر در نظر گرفته شده شامل سه عامل استهلاک اعم از میرایی قائم، میرایی دورانی و ویسکوزیته لایه برشی و دو عامل سفتی شامل سفتی قائم و دورانی می‌باشد. با استفاده از نرم‌افزارMathematica روند تحلیل در قالب یک برنامه کامپیوتری درآمده و نتایج به صورت نمودار‌های خیز، نیروی برشی و تنش برحسب فاصله از بار متحرک و تغییر پارامترهای ذکر شده در فوق رسم گردیده‌اند. نتایج حاصل از تحلیل، با نتایج موجود در دیگر مراجع مقایسه شده است.

لینک کمکی