مقاله متن‌کاوي و ترسيم شبکه اجتماعي هم تأليفي مجله مطالعات برنامه‌ريزي سکونتگاههاي انساني با رويکرد علم سنجي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 مقاله متن‌کاوي و ترسيم شبکه اجتماعي هم تأليفي مجله مطالعات برنامه‌ريزي سکونتگاههاي انساني با رويکرد علم سنجي دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله متن‌کاوي و ترسيم شبکه اجتماعي هم تأليفي مجله مطالعات برنامه‌ريزي سکونتگاههاي انساني با رويکرد علم سنجي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله متن‌کاوي و ترسيم شبکه اجتماعي هم تأليفي مجله مطالعات برنامه‌ريزي سکونتگاههاي انساني با رويکرد علم سنجي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله متن‌کاوي و ترسيم شبکه اجتماعي هم تأليفي مجله مطالعات برنامه‌ريزي سکونتگاههاي انساني با رويکرد علم سنجي :


سال انتشار : 1396

تعداد صفحات :27

هدف پژوهش حاضر بررسی و تجزیه و تحلیل معنایی، محتوایی و آماری، وضعیت مقالات مجله مطالعات برنامه ریزی سکونتگاههای انسانی است. برای رسیدن به این هدف از تکنیک های علم سنجی بهره گرفته شد. جهت جمع آوری داده ها و تحلیل های اولیه، نرم افزاری طراحی شد. جامعه آماری پژوهش حاضر تمامی مقالات این مجله شامل 328 مقاله است که از سال 1385 تا 1395 منتشر شده است. تحلیل ها شامل؛ خوشه بندی ارتباطی کلیدواژه­ها، ترسیم شبکه اجتماعی هم تألیفی، تشخیص پژوهشگران برتر با توجه به شاخص های ترکیبی و شاخص های مربوط به انواع مرکزیت، شناسایی پراستنادترین مقالات، برترین پژوهشگران از نظر تعداد مقاله و ارجاع و دانشگاه­های برتر از نظر تعداد مقالات چاپ شده می باشد. نتایج بررسی­ها نشان داد که کلیدواژه­های مجله در 5 خوشه موضوعی قرار می گیرند و توسعه روستایی و گردشگری از پرتکرارترین کلیدواژه ها به حساب می­آیند. عناوین مجله در 8 خوشه موضوعی قرار گرفتند که خوشه های اثرات طرح هادی و برنامه ریزی عوامل اجتماعی و مطالعه توریسم در نواحی روستایی، مهمترین موضوع در خوشه­های ایجاد شده می باشد. پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی رشت با مشارکت در 93 مقاله و اختصاص 30 درصد، از نظر وابستگی سازمانی دارای بیشترین مقاله می باشند و با در نظرگرفتن شبکه اجتماعی هم ­تألیفی ، شاخص اچ و پراستنادترین پژوهشگران می­توان چنین اظهار داشت که تیمور آمار تأثیرگذارترین پژوهشگر مجله مطالعات برنامه ریزی سکونتگاههای انسانی به شمار می رود.

لینک کمکی