مقاله رويکرد مدل يابي معادلات ساختاري در تبيين رابطه بين فناوري اطلاعات و ارتباطات و بحران هويت در بين دانشجويان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

مقاله رويکرد مدل يابي معادلات ساختاري در تبيين رابطه بين فناوري اطلاعات و ارتباطات و بحران هويت در بين دانشجويان دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله رويکرد مدل يابي معادلات ساختاري در تبيين رابطه بين فناوري اطلاعات و ارتباطات و بحران هويت در بين دانشجويان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله رويکرد مدل يابي معادلات ساختاري در تبيين رابطه بين فناوري اطلاعات و ارتباطات و بحران هويت در بين دانشجويان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله رويکرد مدل يابي معادلات ساختاري در تبيين رابطه بين فناوري اطلاعات و ارتباطات و بحران هويت در بين دانشجويان :


سال انتشار : 1395

تعداد صفحات :26

هدف اساسی این مطالعه تبیین رابطه بین فناوری اطلاعات و ارتباطات و بحران هویت در بین دانشجویان واحد رودهن بر اساس رویکرد مدل یابی معادلات ساختاری می باشد . روش تحقیق بکار رفته در این پژوهش بر پایه مفروضات همبستگی می باشد. این پژوهش در محیط طبیعی دانشگاه صورت گرفته و میزان مداخله پژوهشگر در حداقل بوده و متغیری هم دستکاری نشده است. تعداد 445 نفر از دانشجویان از طریق روش نمونه گیری طبقه ای متناسب با حجم جامعه ( تعداد دانشجویان هر گروه به عنوان طبقه) انتخاب شدند. ابزار مورد استفاده در این تحقیق پرسشنامه 20 سؤالی شامل 4 خرده‌مقیاس هویت ایرانی، هویت اسلامی، هویت قومی و هویت جنسی می باشد. برای اندازه‌گیری متغیرهای مکنون هویت ایرانی ، اسلامی، قومی و جنسی از روش تحلیل عاملی با مؤلفه‌های اصلی استفاده گردید و نتیجه این آزمون نشان داد که به ترتیب فناوری اطلاعات و ارتباطات در کل 37 /28 درصد از واریانس هویت ایرانی ، 81/ 29 درصد از واریانس هویت اسلامی، 18/27 درصد از واریانس هویت قومی و 25/36 درصد از واریانس هویت جنسی را تبیین می کند.

لینک کمکی